Першість ліцею з настільного тенісу.

2023-01-23

Організація змістовного дозвілля учнівської молоді під час канікул – одне з першочергових завдань школи. Адже ні для кого не секрет, що саме в шкільні роки в людині розвивається особистість, в учня формується свідомість. У зв’язку з повномасштабним військовим вторгненням країни-агресора на територію України зимові канікули в учнів нашого закладу видаються досить-таки тривалими. Саме з метою організації змістовного дозвілля молоді, популяризації настільного тенісу як олімпійського виду спорту, а також для відбору кращих спортсменів школи для участь в змаганнях районного рівня 23 січня 2023 р. на базі навчального закладу було організовано та проведено першість ліцею з настільного тенісу серед юнаків. Участь у змаганнях взяло 8 учнів. У запеклій та безкомпромісній боротьбі почесне третє місце посів Добринчук Андрій. Другим став Бендюжик Артем. І, переможцем змагань, здобувши впевнені перемоги у всіх зустрічах, виявився Чмелюк Максим. Переможець та призери змагань були нагороджені почесними грамотами та медалями відповідного ступеня.

Довжківський ліцей і надалі планує приділяти вагому увагу активному відпочинку учнівської молоді. Так, на 24.01.23 р. заплановано проведення аналогічної першості з настільного тенісу серед дівчат.